Cemu - en to pl_PL translation catalogue (243 entries)

en: &About
pl_PL: &O programie

en: &Add new entry
pl_PL: &Dodaj nowy wpis

en: &Audio API
pl_PL: API &audio

en: &Auto
pl_PL: &Automatycznie

en: &China
pl_PL: &Chiny

en: &Chinese
pl_PL: &Chiński

en: &Console language
pl_PL: &Język konsoli

en: &Console region
pl_PL: &Region konsoli

en: &Coreinit File-Access
pl_PL: &Dostęp do plików Coreinit

en: &Coreinit Memory API
pl_PL: API &pamięci Coreinit

en: &Coreinit Thread-Synchronization API
pl_PL: API &synchronizacji wątków Coreinit

en: &Create game profile
pl_PL: &Utwórz profil gry

en: &Cycle based timer
pl_PL: Zegar bazujący na &cyklach

en: &DLC directory
pl_PL: &Ścieżka DLC

en: &Debug
pl_PL: &Debugowanie

en: &Dual-core recompiler (fast, unstable!)
pl_PL: &Dwurdzeniowy rekompilator (szybki, niestabilny!)

en: &Dump
pl_PL: &Zrzut

en: &Dump current RAM
pl_PL: &Zrzut bieżącej pamięci RAM

en: &Dutch
pl_PL: &Holenderski

en: &English
pl_PL: &Angielski

en: &Europe
pl_PL: &Europa

en: &Exit
pl_PL: &Wyjdź

en: &Experimental
pl_PL: &Eksperymentalne

en: &File
pl_PL: &Plik

en: &French
pl_PL: &Francuski

en: &Fullscreen
pl_PL: &Pełny ekran

en: &GPU buffer cache accuracy
pl_PL: &Dokładność buforowania pamięci podręcznej GPU

en: &GX2 API
pl_PL: API &GX2

en: &General settings
pl_PL: Ustawienia &ogólne

en: &German
pl_PL: &Niemiecki

en: &Graphic packs
pl_PL: &Pakiety graficzne

en: &H264 API
pl_PL: API &H264

en: &Help
pl_PL: &Pomoc

en: &High (slow)
pl_PL: &Wysoka (wolno)

en: &Host based timer (recommended)
pl_PL: Zegar bazujący na &hoście (zalecane)

en: &Input API
pl_PL: API &wejścia

en: &Input settings
pl_PL: Ustawienia &wejścia

en: &Install game update or DLC
pl_PL: &Instaluj aktualizację gry lub DLC

en: &Italian
pl_PL: &Włoski

en: &Japan
pl_PL: &Japonia

en: &Japanese
pl_PL: &Japoński

en: &Korean
pl_PL: &Koreański

en: &Load
pl_PL: &Załaduj

en: &Logging
pl_PL: &Rejestrowanie

en: &Low (fast)
pl_PL: &Niska (szybko)

en: &Medium
pl_PL: &Średnia

en: &Memory searcher
pl_PL: &Wyszukiwarka pamięci

en: &Mode
pl_PL: &Tryb

en: &Open game profile
pl_PL: &Otwórz profil gry

en: &OpenGL debug output
pl_PL: &Dane wyjściowe debugowania OpenGL

en: &Options
pl_PL: &Opcje

en: &Portuguese
pl_PL: &Portugalski

en: &Refresh game list
pl_PL: &Odśwież listę gier

en: &Refresh games
pl_PL: &Odśwież gry

en: &Remove entry
pl_PL: &Usuń wpis

en: &Render upside-down
pl_PL: &Wyświetlaj obraz odwrotnie

en: &Russian
pl_PL: &Rosyjski

en: &Save API
pl_PL: API &zapisu

en: &Scan NFC tag from file
pl_PL: &Zeskanuj tag NFC z pliku

en: &Separate GamePad view
pl_PL: &Oddzielny widok GamePada

en: &Shaders
pl_PL: &Shadery

en: &Single-core interpreter
pl_PL: &Jednordzeniowy interpreter

en: &Single-core recompiler (fast)
pl_PL: &Jednordzeniowy rekompilator (szybki)

en: &Socket API
pl_PL: API &gniazda

en: &Spanish
pl_PL: &Hiszpański

en: &Start
pl_PL: &Uruchom

en: &Taiwan
pl_PL: &Tajwan

en: &Taiwanese
pl_PL: &Tajwański

en: &Textures
pl_PL: &Tekstury

en: &Timer
pl_PL: &Zegar

en: &Tools
pl_PL: &Narzędzia

en: &Triple-core recompiler (fast, unstable!)
pl_PL: &Trzyrdzeniowy rekompilator (szybki, niestabilny!)

en: &USA
pl_PL: &Stany Zjednoczone

en: &Unsupported API calls
pl_PL: &Nieobsługiwane wywołania API

en: &Update directory
pl_PL: &Aktualizuj ścieżkę

en: &Use RDTSC
pl_PL: &Użyj RDTSC

en: &View PPC debugger
pl_PL: &Podgląd debugera PPC

en: &View PPC threads
pl_PL: &Podgląd wątków PPC

en: &View audio debugger
pl_PL: &Podgląd debugera audio

en: &View texture cache info
pl_PL: &Informacje o pamięci podręcznej tekstur

en: Account information
pl_PL: Informacje o koncie

en: Account settings
pl_PL: Ustawienia konta

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Active account
pl_PL: Aktywne konto

en: Active preset
pl_PL: Aktywny pakiet

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Address
pl_PL: Adres

en: Affinity
pl_PL: Koligacja

en: Audio
pl_PL: Dźwięk

en: Auto refresh
pl_PL: Automatyczne odświeżanie

en: Bicubic
pl_PL: Dwusześcienny

en: Bilinear
pl_PL: Dwuliniowy

en: Birthday
pl_PL: Urodziny

en: Boost priority (-1)
pl_PL: Zwiększ priorytet (-1)

en: Boost priority (-5)
pl_PL: Zwiększ priorytet (-5)

en: Calibrate
pl_PL: Kalibruj

en: Can't find the "longname_en" in the given "meta.xml" file.
pl_PL: Nie można odnaleźć "longname_en" w podanym pliku "meta.xml".

en: Can't find the "title_id" in the given "meta.xml" file.
pl_PL: Nie można odnaleźć "title_id" w podanym pliku "meta.xml".

en: Can't find the "title_version" in the given "meta.xml" file.
pl_PL: Nie można odnaleźć "title_version" w podanym pliku "meta.xml".

en: Can't open the file.
pl_PL: Nie można otworzyć pliku.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cannot open file
pl_PL: Nie można otworzyć pliku

en: Cemu must be restarted to apply the selected UI language.
pl_PL: Cemu musi zostać uruchomiony ponownie, aby zastosować wybrany język interfejsu.

en: Channels
pl_PL: Kanały

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear all currently set input settings
pl_PL: Wyczyść wszystkie teraz zmienione ustawienia wejścia

en: Control
pl_PL: Sterowanie

en: Controller API:
pl_PL: API kontrolera:

en: Controller:
pl_PL: Kontroler:

en: Couldn't load the selected profile!
pl_PL: Nie udało się wczytać wybranego profilu!

en: Couldn't save settings for controller {0}
pl_PL: Nie udało się zapisać ustawień dla kontrolera {0}

en: Couldn't save the profile!
pl_PL: Nie udało się zapisać profilu!

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Current file:
pl_PL: Aktualny plik:

en: Deadzone
pl_PL: Martwa strefa

en: Decrease priority (+1)
pl_PL: Zmniejsz priorytet (+1)

en: Decrease priority (+5)
pl_PL: Zmniejsz priorytet (+5)

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Description
pl_PL: Opis

en: Device
pl_PL: Urządzenie

en: Disable precompiled shaders
pl_PL: Wyłącz prekompilowane shadery

en: Disabled
pl_PL: Wyłączony

en: Discord Presence
pl_PL: Aktywność w Discord

en: Do you really want to cancel the update process?
    
    Canceling the process will delete the applied update.
pl_PL: Czy na pewno chcesz anulować proces aktualizacji?
    
    Anulowanie procesu spowoduje usunięcie zastosowanej aktualizacji.

en: Emulate Controller
pl_PL: Emuluj kontroler

en: English
pl_PL: Angielski

en: Entry
pl_PL: Wpis

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error Code:
pl_PL: Kod błędu:

en: Error:
pl_PL: Błąd:

en: Extensions:
pl_PL: Rozszerzenia:

en: Failed to launch file.
pl_PL: Nie udało się uruchomić pliku.

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Full sync at GX2DrawDone()
pl_PL: Pełna synchronizacja w GX2DrawDone()

en: Fullscreen menu bar
pl_PL: Pasek menu w trybie pełnoekranowym

en: Fullscreen scaling
pl_PL: Skalowanie pełnoekranowe

en: Game
pl_PL: Gra

en: Game Paths
pl_PL: Ścieżki gry

en: Gamepad
pl_PL: Kontroler

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Graphic pack
pl_PL: Pakiet graficzny

en: Graphic packs
pl_PL: Pakiety graficzne

en: Graphics
pl_PL: Grafika

en: Info
pl_PL: Informacja

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Input Settings
pl_PL: Ustawienia wejścia

en: Installing DLC ...
pl_PL: Instalowanie DLC ...

en: Installing update ...
pl_PL: Instalowanie aktualizacji ...

en: Interface
pl_PL: Interfejs

en: Invalid "meta.xml" file.
pl_PL: Nieprawidłowy plik "meta.xml"

en: Invalid folder structure
pl_PL: Nieprawidłowa struktura folderów

en: It seems that a DLC is already installed, do you still want to install it?
pl_PL: Wygląda na to, że DLC jest już zainstalowane, czy nadal chcesz to zainstalować?

en: It seems that a newer update is already installed, do you still want to install the older version?
pl_PL: Wygląda na to, że jest już zainstalowana nowsza aktualizacja, czy nadal chcesz zainstalować starszą wersję?

en: It seems that the selected update is already installed, do you want to reinstall it?
pl_PL: Wygląda na to, że wybrana aktualizacja jest już zainstalowana, czy chcesz ją przeinstalować?

en: Keep aspect ratio
pl_PL: Zachowaj proporcje

en: Language
pl_PL: Język

en: Last access
pl_PL: Ostatni dostęp

en: Last played
pl_PL: Ostatnio grałeś

en: Latency
pl_PL: Opóźnienie

en: Left Axis
pl_PL: Lewa oś

en: Load
pl_PL: Wczytaj

en: Loading, please wait!
pl_PL: Ładowanie, proszę czekać!

en: MLC Path
pl_PL: Ścieżka MLC

en: Memory Searcher
pl_PL: Wyszukiwarka pamięci

en: Misc
pl_PL: Różne

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: No profile name entered!
pl_PL: Nie podano nazwy profilu!

en: No profile name selected!
pl_PL: Nie wybrano nazwy profilu!

en: Not a valid NFC NTAG215 file
pl_PL: Nieprawidłowy plik NFC NTAG215

en: Not enough space available.
    Required: {0} MB
    Available: {1} MB
pl_PL: Za mało dostępnej przestrzeni dyskowej.
    Wymagane: {0} MB
    Dostępne: {1} MB

en: On/Off
pl_PL: Włączony/Wyłączony

en: Online disabled
pl_PL: Online wyłączone

en: Open file to launch
pl_PL: Otwórz plik do uruchomienia

en: Open file to load
pl_PL: Otwórz plik do załadowania

en: PPC threads
pl_PL: Wątki PPC

en: Please be aware that online mode lets you connect to OFFICIAL servers and therefore there is a risk of getting banned.
    Only proceed if you are willing to risk losing online access with your Wii U and/or NNID.
pl_PL: Należy pamiętać, że tryb online umożliwia łączenie się z OFICJALNYMI serwerami, więc istnieje ryzyko zbanowania.
     Kontynuuj tylko, jeśli chcesz zaryzykować utratę dostępu online z twojego Wii U i/lub NNID.

en: Priority
pl_PL: Priorytet

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Range
pl_PL: Zasięg

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Reset the default state of the controller
pl_PL: Zresetuj domyślny stan kontrolera

en: Resolution
pl_PL: Rozdzielczość

en: Restart of Cemu required
pl_PL: Wymagane ponowne uruchomienie Cemu

en: Restart of Cemu required for changes to take effect
pl_PL: Aby zmiany zostały zastosowane, wymagane jest ponowne uruchomienie Cemu

en: Results
pl_PL: Wyniki

en: Results ({0})
pl_PL: Wyniki ({0})

en: Resume
pl_PL: Wznów

en: Right Axis
pl_PL: Prawa oś

en: Rumble
pl_PL: Wibracje

en: Sa&ve directory
pl_PL: &Ścieżka zapisania

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Searching for wiimotes...
pl_PL: Wyszukiwanie wiimotów...

en: Select a directory containing games.
pl_PL: Wybierz folder zawierający gry.

en: Select a mlc directory
pl_PL: Wybierz ścieżkę mlc

en: Show only active
pl_PL: Pokaż tylko aktywne

en: Show views
pl_PL: Pokaż widoki

en: Stack
pl_PL: Stos

en: State
pl_PL: Stan

en: Stored Entries
pl_PL: Zapisane wpisy

en: Stretch
pl_PL: Rozciągnij

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Suspend
pl_PL: Wstrzymaj

en: Test if the controller is connected
pl_PL: Sprawdź, czy kontroler jest podłączony

en: Texture cache
pl_PL: Pamięć podręczna tekstur

en: The currently running game is corrupted or incomplete. (Missing /meta/meta.xml) Graphic packs cannot be applied.
pl_PL: Aktualnie uruchomiona gra jest uszkodzona lub niekompletna. (Brakuje /meta/meta.xml) Nie można zastosować pakietów graficznych.

en: The given "meta.xml" file is no update or DLC.
pl_PL: Podany plik "meta.xml" nie jest aktualizacją ani DLC.

en: The given profile name is not valid!
pl_PL: Podana nazwa profilu nie jest prawidłowa!

en: This graphic pack has no description
pl_PL: Ten pakiet graficzny nie ma opisu

en: This is an old graphic pack, therefore it has no description.
pl_PL: To jest stary pakiet graficzny, dlatego nie ma on opisu.

en: ThreadName
pl_PL: Nazwa wątku

en: Type
pl_PL: Typ

en: Unable to open file.
pl_PL: Nie można otworzyć pliku.

en: Unknown error occured
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd

en: Unknown file type.
pl_PL: Nieznany typ pliku.

en: Update installation has been canceled!
pl_PL: Instalacja aktualizacji została anulowana!

en: Update installed!
pl_PL: Aktualizacja zainstalowana!

en: Updating game list...
pl_PL: &Aktualizowanie listy gier...

en: Upscale filter
pl_PL: Filtr upskalowania

en: Use separable shaders
pl_PL: Użyj rozłącznych shaderów

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Volume
pl_PL: Głośność

en: WARNING - Please be aware that online mode lets you connect to OFFICIAL servers and therefore there is a risk of getting banned. Only proceed if you are willing to risk losing online access with your Wii U and/or NNID.
pl_PL: UWAGA - Należy pamiętać, że tryb online umożliwia łączenie się z OFICJALNYMI serwerami, więc istnieje ryzyko zbanowania. Kontynuuj tylko, jeśli chcesz zaryzykować utratę dostępu online z twojego Wii U i/lub NNID.

en: Warning
pl_PL: Uwaga

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You can configure game paths in the general settings.
pl_PL: Możesz konfigurować ścieżki gry w ustawieniach ogólnych.

en: You've played
pl_PL: Grałeś

en: Your entered value is not valid for the selected datatype.
pl_PL: Wprowadzona wartość nie jest prawidłowa dla wybranego typu danych.

en: address
pl_PL: adres

en: blow mic
pl_PL: przedmuch mikrofonu

en: description
pl_PL: opis

en: freeze
pl_PL: zamróź

en: never
pl_PL: nigdy

en: otp.bin could not be found
pl_PL: Nie odnaleziono pliku otp.bin

en: otp.bin is corrupted or has invalid size
pl_PL: Plik otp.bin jest uszkodzony lub ma nieprawidłowy rozmiar

en: seeprom.bin could not be found
pl_PL: Nie odnaleziono pliku seeprom.bin

en: seeprom.bin is corrupted or has invalid size
pl_PL: Plik seeprom.bin jest uszkodzony lub ma nieprawidłowy rozmiar

en: show screen
pl_PL: pokaż ekran

en: type
pl_PL: typ

en: value
pl_PL: wartość
