Cemu - en to nl_NL translation catalogue (540 entries)

en: &About
nl_NL: &Over

en: &Active account
nl_NL: &Actief account

en: &Add new entry
nl_NL: &Voeg nieuw item toe

en: &Breakpoints
nl_NL: &Breekpunten

en: &Check for updates
nl_NL: &Controleer voor updates

en: &Chinese
nl_NL: &Chinees

en: &Console language
nl_NL: &Console taal

en: &Copy
nl_NL: &Kopieer

en: &Coreinit Thread API
nl_NL: &Coreinit thread API

en: &DLC directory
nl_NL: &DLC map

en: &Decrement
nl_NL: &Verminderen

en: &Delete
nl_NL: &Verwijder

en: &Dump WUD filesystem
nl_NL: &Dump WUD bestandssysteem

en: &Dump current RAM
nl_NL: &Dump huidige RAM

en: &Dutch
nl_NL: &Nederlands

en: &Edit game profile
nl_NL: &Bewerk spel profiel

en: &Edit graphic packs
nl_NL: &Verander graphic packs

en: &Edit name
nl_NL: &Bewerk naam

en: &English
nl_NL: &Engels

en: &Exit
nl_NL: &Verlaten

en: &Favorite
nl_NL: &Favoriet

en: &File
nl_NL: &Bestand

en: &French
nl_NL: &Frans

en: &Fullscreen
nl_NL: &Volledig scherm

en: &Game directory
nl_NL: &Game map

en: &General settings
nl_NL: &Algemene instellingen

en: &German
nl_NL: &Duits

en: &Getting started
nl_NL: &Aan de slag

en: &Goto Disasm
nl_NL: &Ga naar demontage

en: &Graphic packs
nl_NL: &Graphic Packs

en: &Increment
nl_NL: &Ophogen

en: &Input settings
nl_NL: &Controller instellingen

en: &Install game title, update or DLC
nl_NL: &Installeer game titel, update of DLC

en: &Italian
nl_NL: &Italiaans

en: &Japanese
nl_NL: &Japans

en: &Korean
nl_NL: &Koreaans

en: &Launch title
nl_NL: &Start titel

en: &Load
nl_NL: &Laad

en: &Log PPC context for API
nl_NL: &Log PPC context voor API

en: &Memory Dump
nl_NL: &Geheugen Dump

en: &Memory searcher
nl_NL: &Geheugen Zoeker

en: &Open directory
nl_NL: &Open map

en: &Open logging window
nl_NL: &Open log scherm

en: &OpenGL debug output
nl_NL: &OpenGL debug uitvoer

en: &Options
nl_NL: &Opties

en: &Pin to main window
nl_NL: &Vastmaken aan hoofd venster

en: &Portuguese
nl_NL: &Portugees

en: &Refresh game list
nl_NL: &Vernieuwen spellijst

en: &Remove entry
nl_NL: &Verwijder item

en: &Render upside-down
nl_NL: &Geef op zijn kop weer

en: &Russian
nl_NL: &Russisch

en: &Save directory
nl_NL: &Save map

en: &Scan NFC tag from file
nl_NL: &Gebruik NFC tag van bestand

en: &Separate GamePad view
nl_NL: &Apart Gamepad scherm

en: &Show frame profiler
nl_NL: &Open frame profiler

en: &Spanish
nl_NL: &Spaans

en: &Taiwanese
nl_NL: &Taiwanees

en: &Texture cache warnings
nl_NL: &Texture cache waarschuwingen

en: &Title Manager
nl_NL: &Titel Manager

en: &Tools
nl_NL: &Hulpmiddelen

en: &Unsupported API calls
nl_NL: &Niet ondersteunde API calls

en: &Update directory
nl_NL: &Update map

en: &Verify integrity of game files
nl_NL: &Verifieer integriteit van game bestanden

en: &View PPC debugger
nl_NL: &Open PPC debugger

en: &View PPC threads
nl_NL: &Open PPC threads

en: &View audio debugger
nl_NL: &Open audio debugger

en: &View texture cache info
nl_NL: &Open texture cache informatie

en: &Vulkan validation layer (slow)
nl_NL: &Vulkan validatie laag (traag)

en: &Wiki page
nl_NL: &Wiki pagina

en: &Window
nl_NL: &Venster

en: &Zero
nl_NL: &Nul

en: &nlibcurl HTTP/HTTPS requests
nl_NL: &nlibcurl HTTP/HTTPS verzoeken

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: A custom mlc path from a previous Cemu installation has been found and filled in.
nl_NL: Een aangepaste MLC map is gevonden van een vorige Cemu installatie en is ingevuld.

en: Account information
nl_NL: Account informatie

en: Account name may not be empty!
nl_NL: Account naam kan niet leeg zijn!

en: Account settings
nl_NL: Account instellingen

en: AccountId missing (The account is not connected to a NNID)
nl_NL: AccountId ontbreekt (Het account is niet verbonden met een NNID)

en: AccountPasswordCache is empty (The remember password option on your Wii U must be enabled for this account before dumping it)
nl_NL: AccountPasswordCache is leeg (De onthoud wachtwoord optie op je Wii U moet worden aangezet voordat je de account bestanden dumpt)

en: Active account
nl_NL: Actief account

en: Active preset
nl_NL: Actieve voorinstelling

en: Add
nl_NL: Voeg toe

en: Add the root directory of your game(s). It will scan all directories in it for games
nl_NL: Voeg de map toe die alle games bevat. Alle submappen zullen worden gescand voor games

en: Additional options
nl_NL: Additionele instellingen

en: Additional settings
nl_NL: Overige instellingen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Adds a game path to scan for games displayed in the game list
    If you have unpacked games, make sure to select the root folder of a game
nl_NL: Voegt een game map toe om te scannen voor de gamelijst
    Als je uitgepakte games hebt, maak dan zeker dat je de hoofd map van een game selecteert.

en: All Wii U files (wud, wux, iso, wad, rpx, elf)
nl_NL: Alle Wii U bestanden (wud, wux, iso, wad, rpx, elf)

en: All files (*.*)
nl_NL: Alle bestanden (*.*)

en: All files from the currently running game will be dumped to /dump/<gamefolder>. This process can take a few minutes.
nl_NL: Alle bestanden van het huidige spel zullen worden gedumpt naar /dump/<gamemap>. Dit proces kan enkele minuten duren.

en: Applying update...
nl_NL: Bijwerken van bestanden...

en: Are you really sure that you want to delete the following file:
    {}
nl_NL: Weet je zeker dat je het volgende bestand wilt verwijderen:
    {}

en: Are you really sure that you want to delete the following folder:
    {}
nl_NL: Weet je zeker dat je de volgende map wilt verwijderen:
    {}

en: Are you really sure that you want to delete the save entry for {}
nl_NL: Weet je zeker dat je de save voor {} wilt verwijderen

en: Are you sure you want to delete the account {} with id {:x}?
nl_NL: Weet je zeker dat je het account {} wilt verwijderen met id {:x}?

en: Async shader compile
nl_NL: Asynchrone shader compilatie

en: At least one issue has been found
nl_NL: Tenminste één probleem is gevonden

en: Audio
nl_NL: Geluid

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Auto (recommended)
nl_NL: Automatisch (Aangeraden)

en: Auto refresh
nl_NL: Automatisch Vernieuwen

en: Automatically check for updates
nl_NL: Controleer automatisch for nieuwe updates

en: Automatically checks for new cemu versions on startup
nl_NL: Controleer voor nieuwe Cemu versies tijdens het opstarten van Cemu

en: Bicubic
nl_NL: Bicubisch

en: Bilinear
nl_NL: Bilineair

en: Birthday
nl_NL: Geboortedatum

en: Boost priority (-1)
nl_NL: Verhoog prioriteit (-1)

en: Boost priority (-5)
nl_NL: Verhoog prioriteit (-5)

en: Bottom center
nl_NL: Midden onder

en: Bottom left
nl_NL: Links onder

en: Bottom right
nl_NL: Rechts onder

en: Break (F5)
nl_NL: Stop (F5)

en: Break on &entry point
nl_NL: Breek op &start punt

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: Button Threshold
nl_NL: Knop Drempelwaarde

en: CPU per core usage
nl_NL: CPU belasting per core

en: CPU usage
nl_NL: CPU belasting

en: CPU usage of Cemu in percent
nl_NL: CPU belasting van Cemu in percent

en: Calibrate
nl_NL: Kalibreer

en: Can't delete the only account!
nl_NL: Kan niet het enige account verwijderen!

en: Can't open file to write!
nl_NL: Kan bestand niet openmaken om naar te schrijven!

en: Can't open file!
nl_NL: Kan bestand niet openen!

en: Can't parse json file!
nl_NL: Kan JSON bestand niet parseren!

en: Can't write to file: {}
nl_NL: Kan niet schrijven naar bestand: {}

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cannot open file
nl_NL: Kan het bestand niet openen

en: Cemu RAM usage in MB
nl_NL: Cemu RAM gebruik in MB

en: Cemu can't write to its directory.
    Please move it to a different location or run Cemu as administrator!
nl_NL: Cemu kan niet naar zijn map schrijven.
    Verplaats Cemu naar een andere locatie of start Cemu als administrator!

en: Cemu can't write to the selected mlc path!
    Do you want to select another path?
nl_NL: Cemu kan niet schrijven naar de geselecteerde MLC map!
    Wil je een andere map selecteren?

en: Cemu must be restarted to apply the selected UI language.
nl_NL: Cemu moet opnieuw worden opgestart worden om de geselecteerde taal toe te passen.

en: Cemu will remember your custom mlc path in %LOCALAPPDATA%/Cemu for new installations.
nl_NL: Cemu zal jouw aangepaste MLC map in %LOCALAPPDATA%/Cemu onthouden voor nieuwe installaties.

en: Changelog
nl_NL: Wijzigingslijst

en: Changes the interface language of Cemu
    Available languages are stored in the translation directory
    A restart will be required after changing the language
nl_NL: Veranderd de interface taal van Cemu
    Beschikbare talen zijn opgeslagen in de vertaling map
    Een herstart is vereist na het veranderen van de taal

en: Channels
nl_NL: Kanalen

en: Checking version...
nl_NL: Versie aan het controleren...

en: Chinese
nl_NL: Chinees

en: Clear
nl_NL: Wis

en: Clear all currently set input settings
nl_NL: Wis alle momenteel ingestelde controller instellingen

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Configure input
nl_NL: Configureer input

en: Confirmation
nl_NL: Confirmatie

en: Control
nl_NL: Bestuur

en: Controller profiles
nl_NL: Controller profielen

en: Controls the amount of buffered audio data
    Higher values will create a delay in audio playback, but may avoid audio problems when emulation is too slow
nl_NL: Beheert de hoeveelheid gebufferde audio 
    Hogere waardes zullen een grotere vertraging geven, maar kan audio problemen verhelpen wanneer emulatie snelheid te traag is

en: Controls the notification position while playing
nl_NL: Bepaald de positie van de notificatie tijdens het spelen

en: Controls the output aspect ratio when it doesn't match the ratio of the game
nl_NL: Bepaald de hoogte-breedteverhouding wanneer hij niet gelijk is met de ratio van het spel

en: Controls the overlay which displays technical information while playing
nl_NL: Beheert de overlay die technische informatie weergeeft tijdens het spelen

en: Controls the vsync state
nl_NL: Beheerd de vsync status

en: Couldn't create a required cemu directory or file!
    
    Error: {0}
nl_NL: Kon niet de vereiste Cemu map of bestand aanmaken!
    
    Waarschuwing: {0}

en: Couldn't create a required mlc01 subfolder or file!
    
    Error: {0}
    Target path:
    {1}
nl_NL: Kon niet de vereiste mlc01 submap of bestand aanmaken!
    
    Waarschuwing: {0}
    Doel locatie:
    {1}

en: Couldn't download the update!
nl_NL: Downloaden van update is niet gelukt!

en: Couldn't load the selected profile!
nl_NL: Kan niet het geselecteerde profiel laden!

en: Couldn't save settings for controller {0}
nl_NL: Kan niet de instellingen opslaan van controller {0}

en: Couldn't save the profile!
nl_NL: Kan het profiel niet opslaan!

en: Country
nl_NL: Regio

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create memory breakpoint (read)
nl_NL: Maak nieuw geheugen breekpunt (lezen)

en: Create memory breakpoint (write)
nl_NL: Maak nieuw geheugen breekpunt (schrijven)

en: Create new account
nl_NL: Creëer nieuw account

en: Create new cache [recommended]
nl_NL: Creëer nieuwe cache [aangeraden]

en: Creates a dump when Cemu crashes
    Only enable on demand!
    The Full option will create a big dump with the memory included
nl_NL: Slaat alle crash informatie op wanneer Cemu crasht
    Alleen aanzetten wanneer gevraagd!
    De Volledig optie zal een grote crash dump maken met al het geheugen ingesloten

en: Current file:
nl_NL: Huidig bestand:

en: Custom mlc01 path
nl_NL: Aangepaste mlc01 map

en: DSU client settings
nl_NL: DSU client instellingen

en: Deadzone
nl_NL: Dode zone

en: Decrease priority (+1)
nl_NL: Verlaag prioriteit (+1)

en: Decrease priority (+5)
nl_NL: Verlaag prioriteit (+5)

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Device
nl_NL: Apparaat

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Displays internal debug information (Vulkan only)
nl_NL: Laat interne debug informatie zien (Alleen Vulkan)

en: Displays the active controller profile when starting a game
nl_NL: Geeft het huidige controller profiel weer wanneer je een spel opstart

en: Displays the menu bar when Cemu is running in fullscreen mode and the mouse cursor is moved to the top
nl_NL: Laat de menu bar zien wanneer Cemu in volledig scherm modus zit en de muis cursor aan de bovenkant is

en: Do you really want to cancel the installation process?
    
    Canceling the process will delete the applied files.
nl_NL: Wil je echt het installatieproces beëindigen?
    
    Annuleren van dit proces zal de geïnstalleerde bestanden verwijderen.

en: Don't show this again
nl_NL: Laat dit niet meer opnieuw zien

en: Double buffering
nl_NL: Dubbel bufferen

en: Download latest community graphic packs
nl_NL: Download de laatste community graphic packs

en: Downloading graphic packs...
nl_NL: Graphic packs downloaden...

en: Downloading update...
nl_NL: Update aan het downloaden...

en: Downscale filter
nl_NL: Verklein filter

en: Downscaling filters are used when the game resolution is bigger than the window size
nl_NL: Verklein filters worden gebruikt wanneer de spel resolutie groter is dan het venster grote

en: Dump complete
nl_NL: Dump voltooid

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: EXPERT OPTION
    Controls the accuracy of floating point multiplication in shaders.
    
    Recommended: true
nl_NL: EXPERT OPTIE
    Bepaald de nauwkeurigheid van zwevende punt vermenigvuldiging in shaders.
    
    Aangeraden: ja

en: EXPERT OPTION
    Set the maximum thread slice runtime (in virtual cycles)
nl_NL: EXPERT OPTIE
    Stel de maximale thread slice runtime (in virtuele cyclussen)

en: EXPERT OPTION
    This option will load libraries from the cafeLibs directory
nl_NL: EXPERT OPTIE
    Deze optie zal bibliotheken laden van de cafeLibs map

en: Edit game profile
nl_NL: Bewerk spel profiel

en: Emulate Controller
nl_NL: Emuleer Controller

en: Enable online mode
nl_NL: Schakel online modus in

en: Enables async shader and pipeline compilation. Reduces stutter at the cost of objects not rendering for a short time.
    Vulkan only
nl_NL: Schakelt de asynchrone shader en pipeline compilatie in. Verminderd haperingen op kosten dat sommige objecten niet zullen worden weergegeven voor een korte periode.
    Alleen beschikbaar met Vulkan

en: Enables the Discord Rich Presence feature
    You will also need to enable it in the Discord settings itself!
nl_NL: Schakelt de Discord Rich Presence functie in
    Je zult dit ook in de Discord instellingen aanhebben!

en: End emulation
nl_NL: Stop emulatie

en: English
nl_NL: Engels

en: Enter a memory address
nl_NL: Voer een nieuw geheugen adres in

en: Enter a new comment.
nl_NL: Voer een nieuwe opmerking in.

en: Enter a new instruction.
nl_NL: Voer een nieuwe instructie in.

en: Enter a new value.
nl_NL: Voeg een nieuwe waarde in.

en: Enter a target address.
nl_NL: Voeg een nieuw doel adres in.

en: Error
nl_NL: Foutmelding

en: Error code
nl_NL: Foutmelding code

en: Error when creating the extraction path:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het maken van de extractie map:
    {}

en: Error when creating the zip for the save entry:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het maken van de zip voor de save:
    {}

en: Error when initializing Vulkan renderer:
    {}
nl_NL: Foutmelding tijdens het initializeren van de Vulkan renderer:
    {}

en: Error when opening the import zip file:
    {}
nl_NL: Error tijdens het openen van de geïmporteerde zip bestand:
    {}

en: Error when trying to add a cemu_meta to the zip:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het toevoegen van cemu_meta aan het zip bestand:
    {}

en: Error when trying to add a directory to the zip:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het toevoegen van een map in het zip bestand:
    {}

en: Error when trying to add a file to the zip:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het toevoegen van een bestand aan het zip bestand:
    {}

en: Error when trying to delete the entry:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het verwijderen van item:
    {}

en: Error when trying to delete the former save game:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het verwijderen van het vorige save bestand:
    {}

en: Error when trying to delete the save directory:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het verwijderen van de save map:
    {}

en: Error when trying to move former title installation:
    {}
nl_NL: Fout bij het verplaatsen van de vorige titel installatie:
    {}

en: Error when trying to move the entry to the correct location:
    {}
nl_NL: Fout tijdens het verplaatsen van het item naar de juiste locatie:
    {}

en: Error when trying to move the save game:
    {}
nl_NL: Error tijdens het verplaatsen van het save bestand:
    {}

en: Europe
nl_NL: Europa

en: Exit
nl_NL: Afsluiten

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export checksum entry
nl_NL: Exporteer controlesom item

en: Export successful
nl_NL: Succesvol geëxporteerd

en: Export the title checksum data to a local json file
nl_NL: Exporteert de data van de titel controlesom naar een lokaal JSON bestand

en: Exports the selected save entry as zip file
nl_NL: Exporteert de geselecteerde save als zip bestand

en: Extensions:
nl_NL: Extensies:

en: Extracting failed!
nl_NL: Gefaald met uitpakken!

en: Extracting update...
nl_NL: Uitpakken van update...

en: Extracting...
nl_NL: Uitpakken...

en: Failed to connect to server
nl_NL: Kan geen verbinding maken met de server

en: Failed to launch file.
nl_NL: Kon het bestand niet opstarten.

en: Failed to run this title because at least one of the files is damaged.
nl_NL: Kan deze game niet uitvoeren omdat in ieder geval één van de bestanden beschadigd is.

en: Female
nl_NL: Vrouw

en: Filter messages
nl_NL: Filter berichten

en: Fix entry
nl_NL: Corrigeer item

en: Forces a given controller profile
nl_NL: Forceert een gegeven controller profiel

en: Found {} titles, {} updates, {} DLCs and {} save entries
nl_NL: Gevonden: {} games, {} updates, {} DLCs en {} save items

en: French
nl_NL: Frans

en: Friend list
nl_NL: Vriendenlijst

en: Full
nl_NL: Volledig

en: Full sync at GX2DrawDone()
nl_NL: Volledige synchronisatie bij GX2DrawDone()

en: Fullscreen menu bar
nl_NL: Volledig scherm menu bar

en: Fullscreen scaling
nl_NL: Volledig scherm schalen

en: G&oto Dump
nl_NL: &Ga naar dump

en: Game
nl_NL: Spel

en: Game Paths
nl_NL: Game Folders

en: Game path
nl_NL: Game map

en: Game paths
nl_NL: Game Mappen

en: Games will be launched with gamepad view toggled as default. The view can be toggled with CTRL + TAB
nl_NL: Games worden standaard gestart met het gamepad scherm in plaats van het hoofdscherm. Dit kan worden omgewisseld door op CTRL+TAB te drukken.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generated checksum of game image: {}
nl_NL: Controlesom gegenereerd van schijfkopie: {}

en: Generated checksum of {} game files
nl_NL: Controlesom gemaakt voor {} game bestanden

en: Generating checksum of game image: {}
nl_NL: Bezig met genereren controlesom van schijfkopie: {}

en: German
nl_NL: Duits

en: Getting started
nl_NL: Aan de slag

en: GoTo (CTRL + G)
nl_NL: Ga Naar (CTRL + G)

en: GoTo address
nl_NL: Ga naar adres

en: Grabbing game files
nl_NL: Lijst maken van game bestanden

en: Graphic
nl_NL: Grafisch

en: Graphic packs cannot be updated while a game is running.
nl_NL: Graphic packs kunnen niet worden bijgewerkt terwijl een spel wordt gespeeld.

en: Graphic packs improve games by offering the possibility to change resolution, tweak FPS or add other visual or gameplay modifications.
    Download the community graphic packs to get started.
nl_NL: Graphic packs verbeteren games door de mogelijkheid te bieden om de resolutie, FPS of andere visuele of gameplay modificaties.
    Download de community graphic packs om te beginnen.

en: Graphics
nl_NL: Grafisch

en: Graphics Device
nl_NL: Grafische Apparaat

en: Hashing game file: {}/{}
nl_NL: Controlesom maken van bestand: {}/{}

en: If synchronization is requested by the game, the emulated CPU will wait for the GPU to finish all operations.
    This is more accurate behavior, but may cause lower performance
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, zal, als de game vraagt om synchronisatie, de geëmuleerde CPU wachten tot de GPU klaar is met alle operaties.
    Dit is accurater gedrag, maar kan tot lagere prestaties leiden

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Import save entry
nl_NL: Importeer save item

en: Import save entry {}
nl_NL: Importeer save item {}

en: Imports a zipped save entry
nl_NL: Importeert een gezipped save bestand

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Input Settings
nl_NL: Controller instellingen

en: Input settings
nl_NL: Controller instellingen

en: Install title
nl_NL: Installeer titel

en: Installed games
nl_NL: Geïnstalleerde games

en: Installing DLC ...
nl_NL: Installeren van DLC ...

en: Installing title ...
nl_NL: Installeren van titel ...

en: Installing update ...
nl_NL: Installeren van versie ...

en: Invalid folder structure
nl_NL: Ongeldige map structuur

en: Irrevocable delete the save entry
nl_NL: Save onomkeerbaar verwijderen

en: IsPasswordCacheEnabled is set to false (The remember password option on your Wii U must be enabled for this account before dumping it)
nl_NL: IsPasswordCacheEnabled optie is niet waar (De onthoud wachtwoord optie op je Wii U moet worden aangezet voordat je de account bestanden dumpt)

en: It looks like you're starting Cemu for the first time.
    This quick setup assistant will help you get the best experience
nl_NL: Het lijkt erop dat je Cemu voor het eerst gebruikt.
    Deze snelle configuratie-assistant zal je helpen om de beste ervaring te krijgen

en: It seems that a newer version is already installed, do you still want to install the older version?
nl_NL: Het lijkt erop dat er een nieuwere versie al is geïnstalleerd, wil je alsnog de oudere versie installeren?

en: It seems that the selected title is already installed, do you want to reinstall it?
nl_NL: Het lijkt erop dat de geselecteerde titel al is geïnstalleerd, wil je het opnieuw installeren?

en: It seems that there's a wrong title installed at the target location.
    Please use the title manager to fix it first!
nl_NL: Het lijkt dat een verkeerde titel is geïnstalleerd op de doel locatie.
    Gebruik de Titel Manager om dit op te lossen!

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: JSON file doesn't satisfy needed schema
nl_NL: JSON bestand voldoet niet aan het verplichte formaat

en: JSON parse error: {}
nl_NL: JSON parseerfout: {}

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Keep aspect ratio
nl_NL: Houden van aspect ratio

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last played
nl_NL: Laatst gespeeld

en: Latency
nl_NL: Vertraging

en: Launch with gamepad view
nl_NL: Start met gamepad scherm

en: Left Axis
nl_NL: Linker as

en: Lite
nl_NL: Licht

en: Load
nl_NL: Laad

en: Load shared libraries
nl_NL: Laad gedeelde bibliotheken

en: Logging window
nl_NL: Log Scherm

en: Low battery
nl_NL: Lage batterij

en: MLC Path
nl_NL: MLC map

en: Male
nl_NL: Man

en: Memory Searcher
nl_NL: Geheugen Zoeker

en: Memory breakpoint
nl_NL: Geheugen breekpunt

en: Mii name
nl_NL: Mii naam

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Module&list
nl_NL: Module&lijst

en: Multiple issues with your game files have been found!
    Do you want to export them to a file?
nl_NL: Meerdere problemen zijn gedetecteerd met je game bestanden!
    Wil je deze exporteren naar een bestand?

en: Name
nl_NL: Naam

en: Nearest Neighbor
nl_NL: Naaste buur

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No account selected
nl_NL: Geen profiel geselecteerd

en: No persistent id entered!
nl_NL: Geen persistente id ingevuld!

en: No profile name entered!
nl_NL: Geen profielnaam opgegeven!

en: No profile name selected!
nl_NL: Geen profielnaam geselecteerd!

en: No update available!
nl_NL: Geen update beschikbaar!

en: No updates available.
nl_NL: Geen updates zijn beschikbaar.

en: Not a valid NFC NTAG215 file
nl_NL: Niet een geldige NFC NTAG215 bestand

en: Not enough space available.
    Required: {0} MB
    Available: {1} MB
nl_NL: Niet genoeg ruimte gevonden.
    Nodig: {0} MB
    Beschikbaar: {1} MB

en: Notifications
nl_NL: Notificaties

en: Off
nl_NL: Uit

en: On
nl_NL: Aan

en: Online play tutorial
nl_NL: Online spelen gids

en: Online settings
nl_NL: Online Instellingen

en: Open checksum entry
nl_NL: Open controlesom item

en: Open directory
nl_NL: Open map

en: Open file to launch
nl_NL: Open bestand om op te starten

en: Open file to load
nl_NL: Open bestand om te laden

en: Open separate pad screen
nl_NL: Open apart gamepad scherm

en: Open the directory of the save entry
nl_NL: Open de map van de save item

en: Outdated shader cache
    
    The stored shader cache for this game was created with a Cemu version prior to 1.16.0.
    
    There are no significant downsides to reusing an existing cache but it may contain bloat that is no longer used by current versions of Cemu.
    
    It is highly recommended to start a new cache. Note that a new cache means that you will experience additional stutter during the first minutes of gameplay.
nl_NL: Verouderde shader cache
    
    De opgeslagen shader cache voor dit spel was gecreëerd met een Cemu versie voor 1.16.0.
    
    Er zijn geen belangrijke nadelen voor het hergebruiken van je vorige, bestaande cache maar het kan ongebruikte dingen bevatten die niet meer door de huidige versies van Cemu gebruikt worden.
    
    Het is erg aangeraden om een nieuwe cache te creëren. Echter, doordat je een nieuwe cache maakt zal je additionele haperingen opmerken gedurende de eerste minuten van gameplay.

en: Please be aware that online mode lets you connect to OFFICIAL servers and therefore there is a risk of getting banned.
    Only proceed if you are willing to risk losing online access with your Wii U and/or NNID.
nl_NL: WAARSCHUWING - Wees alsjeblieft op de hoogte van het feit dat de online modus je laat verbinden met OFFICIËLE servers en dat daardoor een kans bestaat dat je verbannen kan worden. Ga alleen door als je wilt riskeren om je online toegang kwijt te raken met je Wii U en/of je NNID.

en: Port
nl_NL: Poort

en: Portugese
nl_NL: Portugees

en: Position
nl_NL: Positie

en: Precompiled shaders
nl_NL: Voorgecompileerde shaders

en: Precompiled shaders can speed up the load time on the shader loading screen.
    Auto will enable it for AMD/Intel but disable it for NVIDIA GPUs as a workaround for a driver bug.
    
    Recommended: Auto
nl_NL: Voorgecompileerde shaders kunnen de laadtijd van het shader laad scherm versnellen.
    Automatisch zal het inschakelen voor AMD/Intel maar uitschakelen voor NVIDIA als een tijdelijke oplossing voor een driver probleem.
    
    Aangeraden: Automatisch

en: Pressing the screenshot key (F12) will save a screenshot directly to the screenshots folder
nl_NL: Drukken op de schermopname toets (F12) zal een schermopname opslaan in de "screenshots" map

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: PrincipalId missing
nl_NL: PrincipalId ontbreekt

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: RAM usage
nl_NL: RAM gebruik

en: Range
nl_NL: Bereik

en: Reading game image: {}
nl_NL: Lezen van game schijfkopie: {}

en: Reading game image: {}/{}kb
nl_NL: Lezen game bestanden: {}/{} kb

en: Refresh
nl_NL: Vernieuw

en: Region
nl_NL: Regio

en: Remember main window position
nl_NL: Onthoud hoofd venster positie

en: Remember pad window position
nl_NL: Onthoud gamepad venster positie

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Removes the currently selected game path from the game list
nl_NL: Verwijderd de geselecteerde game map van de game lijst

en: Reset &order
nl_NL: Reset &orde

en: Reset &width
nl_NL: Reset &breedte

en: Reset the default state of the controller
nl_NL: Teruggaan naar standaard staat van de controller

en: Restart
nl_NL: Herstarten

en: Restart of Cemu required for changes to take effect
nl_NL: Herstarten van Cemu is verplicht om deze veranderingen toe te passen

en: Restores the last known pad window position and size when opening it
nl_NL: Hersteld de laatst bekende venster positie en grootte wanneer Cemu wordt gestart

en: Restores the last known window position and size when starting Cemu
nl_NL: Hersteld de laatst bekende venster positie en grootte wanneer Cemu wordt gestart

en: Results
nl_NL: Resultaten

en: Results ({0})
nl_NL: Resultaten ({0})

en: Resume
nl_NL: Resumeren

en: Right Axis
nl_NL: Rechter As

en: Rumble
nl_NL: Trilling

en: Run (F5)
nl_NL: Uitvoeren (F5)

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save screenshot
nl_NL: Sla schermopname op

en: Save transfer
nl_NL: Save overdracht

en: Scale
nl_NL: Grootte

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Searching for controllers...
nl_NL: Zoeken naar controllers...

en: Searching for wiimotes...
nl_NL: Zoeken naar wiimotes...

en: Select a custom mlc path
    The mlc path is used to store Wii U related files like save games, game updates and dlc data
nl_NL: Selecteer een aangepaste MLC map
    De MLC map wordt gebruikt om Wii U gerelateerde bestanden zoals save games, game updates en DLC data

en: Select a custom path
nl_NL: Selecteer een aangepaste locatie

en: Select a directory
nl_NL: Selecteer een map

en: Select a directory containing games.
nl_NL: Kies een map met de games erin.

en: Select a file
nl_NL: Selecteer een bestand

en: Select a file to export the errors
nl_NL: Selecteer een bestand om de errors naar te exporteren

en: Select a folder
nl_NL: Selecteer een map

en: Select a mlc directory
nl_NL: Selecteer een MLC map

en: Select a target file to export the save entry
nl_NL: Selecteer een doelbestand om de save te exporteren

en: Select a zipped save file
nl_NL: Selecteer een gezipped save bestand

en: Select one of the available audio back ends
nl_NL: Selecteer één van de beschikbare audio back-ends

en: Select one of the available graphic back ends
nl_NL: Selecteer één van de beschikbare grafische back ends

en: Select the active audio output device for Wii U GamePad
nl_NL: Selecteer het actieve audio uitvoer apparaat voor de Wii U gamepad

en: Select the active audio output device for Wii U TV
nl_NL: Selecteer het actieve audio uitvoer apparaat voor de Wii U TV

en: Select the used graphic device
nl_NL: Selecteer het grafische apparaat die je wilt gebruiken

en: Select title to install
nl_NL: Selecteer titel om te installeren

en: Set comment for breakpoint at address %08x
nl_NL: Verander opmerking voor breekpunt aan adres %08x

en: Set the CPU emulation mode
nl_NL: Verander de CPU emuleer modus

en: Sets the scale of the notification text
nl_NL: Veranderd de grootte van de tekst in de notificaties

en: Sets the scale of the overlay text
nl_NL: Veranderd de grootte van de tekst in de overlay

en: Sets the text color of notifications
nl_NL: Veranderd de kleur van de tekst in de notificaties

en: Sets the text color of the overlay
nl_NL: Veranderd de tekst kleur van de overlay

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Shader cache migration
nl_NL: Shader cache migratie

en: Shader compiler
nl_NL: Shader compilatie

en: Shader mul accuracy
nl_NL: Shader mul accuraatheid

en: Show &dlc
nl_NL: Toon &DLC

en: Show &game time
nl_NL: Toon &game tijd

en: Show &last played
nl_NL: Toon &laatst gespeeld

en: Show &name
nl_NL: Toon &naam

en: Show &region
nl_NL: Toon &regio

en: Show &version
nl_NL: Toon &versie

en: Show only active
nl_NL: Toon alleen actief

en: Show views
nl_NL: Toon views

en: Shows a notification after shaders have been compiled
nl_NL: Laat een notificatie zien nadat een shader is gecompileerd

en: Shows a notification when a low controller battery has been detected
nl_NL: Laat een notificatie zien wanneer een controller een lage batterij heeft

en: Shows friend list related data if online
nl_NL: Laat vriendenlijst gerelateerde informatie zien wanneer je online bent

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Source
nl_NL: Bron

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Start games with fullscreen
nl_NL: Start games in volledig scherm

en: Step Into (F11)
nl_NL: Stap in (F11)

en: Step Over (F10)
nl_NL: Stap over (F10)

en: Stored Entries
nl_NL: Opgeslagen Items

en: Stretch
nl_NL: Strek

en: Style: &Icons
nl_NL: Stijl: &Iconen

en: Style: &List
nl_NL: Stijl: &Lijst

en: Style: &Small Icons
nl_NL: Stijl: &Kleine Iconen

en: Success
nl_NL: Succes

en: Suspend
nl_NL: Suspenderen

en: Taiwanese
nl_NL: Taiwanees

en: Target
nl_NL: Doel

en: Test if the controller is connected
nl_NL: Test of de controller is verbonden

en: Text Color
nl_NL: Tekst Kleur

en: The VRAM usage of Cemu in MB
nl_NL: Het VRAM gebruik van Cemu in MB

en: The currently installed graphics driver does not support the Vulkan extension necessary for asynchronous shader compilation. Asynchronous compilation cannot be used.
     
    Required extension: VK_EXT_pipeline_creation_cache_control
    
    Installing the latest or beta graphics driver may solve this error.
nl_NL: De huidige geïnstalleerde grafische driver heeft geen ondersteuning voor de Vulkan extensie die nodig is voor de asynchrone shader compilatie. Asynchrone compilatie kan daardoor niet gebruikt worden.
    
    Vereiste extensie: VK_EXT_pipeline_creation_cache_control
    
    Het installeren van de laatste grafische driver of beta grafische driver kan het probleem verhelpen.

en: The entered port must be between 1 and 65535
nl_NL: De ingevoerde poort moet tussen 1 en 65535 zijn

en: The following files are missing:
nl_NL: De volgende bestanden ontbreken:

en: The following prefixes are supported:
    {0}
    {1}
    {2}
    {3}
    {4}
nl_NL: De volgende voorvoegsels zijn ondersteund:
    {0}
    {1}
    {2}
    {3}
    {4}

en: The game path is scanned by Cemu to locate your games. We recommend creating a dedicated directory in which
    you place all your Wii U games. (example: C:\wiiu\games\)
    
    You can also set additional paths in the general settings of Cemu.
nl_NL: Deze game map zal worden gescand door Cemu om je games te vinden. We raden aan om een nieuwe, speciale map
    maakt waarin je al je Wii U spellen stopt. (bijvoorbeeld C:\wiiu\games\)
    
    Je kunt ook nog extra mappen instellen in de Algemene Instellingen van Cemu.

en: The given account id is not valid!
    It must be a hex number bigger or equal than {:08x}
nl_NL: Het gegeven account ID is niet geldig!
    Het moet een hexadecimaal nummer zijn die groter of gelijk is dan {:08x}

en: The given profile name is not valid!
nl_NL: The opgegeven profielnaam is niet correct!

en: The mii name is the profile name
nl_NL: De Mii naam is je profiel naam

en: The mlc directory contains your save games and installed game update/dlc data
nl_NL: De MLC map bevat je save games en de door jouw geïnstalleerde game updates/DLC data

en: The mlc path is the root folder of the emulated Wii U internal flash storage. It contains all your saves, installed updates and DLCs.
    It is strongly recommend that you create a dedicated folder for it (example: C:\wiiu\mlc\) 
    If left empty, the mlc folder will be created inside the Cemu folder.
nl_NL: De MLC map is de hoofd map van de geëmuleerde Wii U's interne flash opslag. Het bevat je saves, geïnstalleerde updates en DLC's.
    Het is sterk aangeraden dat je een nieuwe, speciale map voor maakt (bijvoorbeeld C:\wiiu\mlc\) 
    Als je dit leeg houd zal de MLC map worden aangemaakt in Cemu's eigen map.

en: The number of draw calls per frame. Average over last 5 seconds
nl_NL: Het aantal draw calls per frame. Neemt het gemiddelde van de laatste 5 seconden

en: The number of frames per second. Average over last 5 seconds
nl_NL: Het gemiddelde aantal frames per seconde. Neemt het gemiddelde van de laatste 5 seconden

en: The persistent id is the internal folder name used for your saves
nl_NL: De persistente id is de interne map naam die wordt gebruikt voor je saves

en: The persistent id is the internal folder name used for your saves. Only change this if you are importing saves from a Wii U with a specific id
nl_NL: De persistente id is de interne map naam die wordt gebruikt voor je saves. Verander deze alleen als je Wii U saves probeert te importeren met een specifiek id

en: The persistent id must be greater than {:x}!
nl_NL: Het persistente id moet groter zijn dan {:x}!

en: The persistent id {:x} is already in use by account {}!
nl_NL: Het persistente id {:x} is al in gebruik door account {}!

en: The threshold of a button to recognizes a press from a trigger/axis value
nl_NL: De drempelwaarde van de triggers/as waardes waarna het pas wordt geregistreerd

en: The verification data doesn't include a wud hash!
nl_NL: De verificatie data heeft geen WUD controlesom!

en: There's a new update available.
    Do you want to update?
nl_NL: Er is een nieuwe update beschikbaar.
    Wil je nu updaten?

en: There's already a file at the target directory:
    {}
nl_NL: Er is al een bestand op de doel locatie:
    {}

en: There's already a newer or equal version installed at the correct location, so the redundant version will be deleted:
nl_NL: Er is al een nieuwere of gelijke versie geïnstalleerd op de juiste locatie, so de overbodige versie zal verwijderd worden:

en: There's already a save game available for the target account, do you want to overwrite it?
    This will delete the existing save files for the account and replace them.
nl_NL: Er is al een save bestand beschikbaar voor het doel account, wil je het overschrijven?
    Dit zal de huidige save bestanden van dat account verwijderen en ze vervangen.

en: There's already an older version installed at the correct location, so the older version will be overwritten:
nl_NL: Er is al een oudere versie geïnstalleerd op de juiste locatie, dus de oudere versie zal worden verplaatst:

en: There's an wrong title installed at the target location, should we fix that?
nl_NL: Er is een verkeerde titel geïnstalleerd op de doel locatie. Moet Cemu dit repareren?

en: This DLC is installed at the wrong location.
nl_NL: Deze DLC is geïnstalleerd in de verkeerde locatie.

en: This base game is installed at the wrong location.
nl_NL: Deze basis game is geïnstalleerd in de verkeerde locatie.

en: This game entry seems to be either an update or the base game was merged with update data
    Broken game dumps cause various problems during emulation and may even stop working at all in future Cemu versions
    Please make sure the base game is intact and install updates only with the File->Install Update/DLC option
nl_NL: Deze game vermelding lijkt op een update of de basis game die samengevoegd is met de update
    Kapotte game dumps kunnen verschillende problemen hebben tijdens het emuleren en kunnen stoppen met werken in toekomstige Cemu versies
    Maak zeker dat de basis game intact is en dat de updates alleen zijn geïnstalleerd via de Bestand->Installeer Update/DLC optie

en: This graphic pack has no description
nl_NL: Dit graphic pack heeft geen beschrijving

en: This option requires Win8.1+
nl_NL: Deze optie vereist Windows 8.1 en hoger

en: This update is installed at the wrong location.
nl_NL: Deze update is geïnstalleerd in de verkeerde locatie.

en: This update removed or renamed the following graphic packs:
nl_NL: Deze update heeft de volgende graphic packs verwijderd of vernoemt:

en: Title checksum of {:08x}-{:08x}
nl_NL: Titel controlesom van {:08x}-{:08x}

en: Title id
nl_NL: Titel ID

en: Title installation has been canceled!
nl_NL: Titel installatie geannuleerd!

en: Title installed!
nl_NL: Titel geïnstalleerd!

en: Title manager
nl_NL: Titel Manager

en: Toggle Breakpoint (F9)
nl_NL: Wissel breekpunt (F9)

en: Top center
nl_NL: Midden boven

en: Top left
nl_NL: Links boven

en: Top right
nl_NL: Rechts boven

en: Total cpu usage in percent for each core
nl_NL: Totale CPU belasting in percent voor elke core

en: Transfer
nl_NL: Verplaats

en: Transfers the save entry to another persistent account id
nl_NL: Verplaatst de geselecteerde save item naar een ander permanent account ID

en: Triple buffering
nl_NL: Drievoudig bufferen

en: USA
nl_NL: Verenigde Staten

en: Unable to open file.
nl_NL: Kon het bestand niet openen.

en: Unknown error occured
nl_NL: Onbekende foutmelding heeft getroffen

en: Unknown file type.
nl_NL: Onbekend bestandstype.

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update available!
nl_NL: Update beschikbaar!

en: Update error
nl_NL: Fout tijdens het bijwerken

en: Update installation has been canceled!
nl_NL: Update installatie is geannuleerd!

en: Update notification
nl_NL: Update notificatie

en: Updated graphic packs are available. Do you want to download and install them?
nl_NL: Nieuwere graphic packs zijn beschikbaar. Wil je ze downloaden en installeren?

en: Updating game list...
nl_NL: Bijwerken spellijst...

en: Upscale filter
nl_NL: Opschaal filter

en: Upscaling filters are used when the game resolution is smaller than the window size
nl_NL: Opschaal filters worden gebruikt wanneer de spel resolutie kleiner is dan de venster grootte

en: Use existing cache
nl_NL: Gebruik bestaande cache

en: Use permanent storage
nl_NL: Gebruik permanente opslag

en: VRAM usage
nl_NL: VRAM gebruik

en: Verifies the checksum online
nl_NL: Verifieert de controlesom online

en: Verifies the checksum with a local json file you can select
nl_NL: Verifieert de controlesom met een lokaal JSON bestand die je kan selecteren

en: Verify
nl_NL: Verifieer

en: Verify local
nl_NL: Verifieer lokaal

en: Verifying integrity of game files...
nl_NL: Verifieer integriteit van game bestanden...

en: Version
nl_NL: Versie

en: Waiting for
nl_NL: Wachtend op

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Wii U executable (rpx, elf)
nl_NL: Wii U uitvoerbaar bestand (rpx, elf)

en: Wii U image (wud, wux, iso, wad)
nl_NL: Wii U schijfkopie (wud, wux, iso, wad)

en: Write stack trace to log
nl_NL: Schrijf stacktracering naar log

en: Wrong region: {}
nl_NL: Verkeerde regio: {}

en: Wrong title id: {}
nl_NL: Verkeerde titel ID: {}

en: Wrong version: {}
nl_NL: Verkeerde versie: {}

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are trying to import a savegame for a different title than your currently selected one: {:016x} vs {:016x}
    Are you sure that you want to continue?
nl_NL: Je probeert een save bestand van een andere titel te importeren dan die momenteel is geselecteerd: {:016x} vs {016x}
    Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: You can configure game paths in the general settings.
nl_NL: Je kunt game mappen configureren in de algemene instellingen.

en: You can configure one controller for each player.
    We advise you to always use GamePad as emulated input for the first player, since many games expect the GamePad to be present.
    It is also required for touch functionality.
    The default global hotkeys are:
    CTRL - show pad screen
    CTRL + TAB - toggle pad screen
    ALT + ENTER - toggle fullscreen
    ESC - leave fullscreen
    
    If you're having trouble configuring your controller, make sure to have it in idle state and press calibrate.
    Also don't set the axis deadzone too low.
nl_NL: Je kunt voor elke speler één controller configureren.
    We adviseren dat je altijd de GamePad gebruikt als geëmuleerde controller voor de eerste speler, sinds veel games de GamePad als eerste controller verwachte.
    De GamePad is ook verplicht voor touch functionaliteit.
    The standaard globale sneltoetsen zijn:
    CTRL - toon Gamepad scherm
    CTRL + TAB - wisselt Gamepad scherm
    ALT + ENTER - wisselt Gamepad scherm
    ESC - verlaat volledig scherm
    
    Als je problemen hebt met het configureren van je controller, zorg ervoor dat de controller in zijn normale staat is en druk op de kalibreer knop.
    Maak ook zeker dat je de assen deadzones niet te laag maakt.

en: You can use the context menu to fix it.
nl_NL: Je kunt het contextmenu gebruiken om het op te lossen.

en: You have to restart the game in order to apply the new settings.
nl_NL: Je moet het spel opnieuw opstarten om de nieuwe instellingen toe te passen.

en: You may need to set them up again.
nl_NL: Je moet ze misschien opnieuw aanzetten/instellen.

en: You've played
nl_NL: Jij hebt gespeeld

en: Your account is a valid online account
nl_NL: Je account is een geldig online account

en: Your entered value is not valid for the selected datatype.
nl_NL: Je geselecteerde waarde is niet geldig voor het geselecteerde datatype.

en: Your game files are valid
nl_NL: Je game bestanden zijn geldig

en: Your game image is invalid!
    
    Your hash:
    {}
    
    Expected hash:
    {}
nl_NL: Jouw game bestanden zijn niet geldig!
    
    Jouw controlesom:
    {}
    
    Verwachte controlesom:
    {}

en: Your mlc01 folder seems to be missing.
    
    This is where Cemu stores save files, game updates and other Wii U files.
    
    The expected path is:
    {}
    
    Do you want to create the folder at the expected path?
nl_NL: Je mlc01 map lijkt nergens te zijn.
    
    Dit is waar Cemu de save bestanden, game updates en andere Wii U bestanden opslaat.
    
    De verwachte locatie is:
    {}
    
    Wil je een nieuwe map maken bij de verwachte locatie?

en: address
nl_NL: adres

en: auto
nl_NL: automatisch

en: base
nl_NL: basis

en: blow mic
nl_NL: blaas microfoon

en: cycles
nl_NL: cyclussen

en: description
nl_NL: descriptie

en: disable
nl_NL: uitgeschakeld

en: dlc
nl_NL: DLC

en: enable
nl_NL: ingeschakeld

en: false
nl_NL: nee

en: freeze
nl_NL: vasthouden

en: many
nl_NL: meerdere

en: minimal
nl_NL: minimaal

en: mlc01 path
nl_NL: mlc01 map

en: never
nl_NL: nooit

en: otp.bin could not be found
nl_NL: otp.bin kan niet worden gevonden

en: otp.bin is corrupted or has invalid size
nl_NL: otp.bin is corrupt of heeft een onjuiste grootte

en: seeprom.bin could not be found
nl_NL: seeprom.bin kan niet worden gevonden

en: seeprom.bin is corrupted or has invalid size
nl_NL: seeprom.bin is corrupt of heeft een onjuiste grootte

en: show screen
nl_NL: scherm laten zien

en: true
nl_NL: ja

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: value
nl_NL: waarde

en: {} files are missing!
    Do you want to export a list of them to a file?
nl_NL: {} bestanden ontbreken!
    Wil je een lijst hiervan exporteren naar een bestand?

en: {} files have an invalid hash!
    Do you want to export a list of them to a file?
nl_NL: {} bestanden hebben een ongeldige controlesom!
    Wil je een lijst hiervan exporteren naar een bestand?
